9-А клас Тиждень пожежної безпеки

2024 -2025 навчальний рік

Учні та учениці 9-А класу під час диспуту «Безпечне життя» (моделювання ситуацій) розглянули основні причини виникнення пожеж та заходи щодо профілактики пожеж, стадії розвитку загоряння, визначили своє вміння оцінювати пожежну безпеку оселі, уміння орієнтуватися за планом евакуації на випадок пожеж, поділилися прикладами дотримання правил пожежної безпеки з власного досвіду. Перегляд відеоматеріалу «Пожежна безпека» дозволив повторити основні аспекти пожежної охорони, алгоритм дій щодо захисту органів дихання при пожежі та дії у випадку загоряння одягу, а на практичній частині заняття дев’ятикласники розглянули будову основних засобів пожежогасіння.  Запропонована тема диспуту  сприяла вихованню у гімназистів свідомості та обачності у небезпечних ситуаціях.






2023-2024 навчальний рік

13 листопада в рамках Тижні безпеки життєдіяльності «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожарна безпека в умовах воєнного стану) з учнями 9-А класу було проведено ділову гру " Пожежна безпека у поводженні з легкозаймистими речовинами та матеріалами". 

Мета: дати уявлення про пожежонебезпечні речовини та матеріали; 

  





2022-2023 р.н.

23.11.2022

«Вогонь-біда, вода – біда, а без вогню і води ще більше біди!»

        У рамках Тижня пожежної безпеки з учнями 9-А класу було проведено онлайн- бесіду на актуальну сьогодні тему "Як уберегти житло від пожеж" в умовах воєнного стану. Актуалізовані знання та нову інформацію закріпили у вікторині  “Небезпечний вогонь”







2021-2022 р.н.

Тиждень безпеки життєдіяльності 

« Добрий і злий сірничка » 

05.11.2021

    У рамках Тижня пожежної безпеки з учнями 9-А класу було проведено інтерактивну бесіду «Боротьба з пожежами», під час якої звернено увагу на повторення та закріплення знань правил пожежної безпеки. Головна увага зосереджена на трьох напрямках: дії, які допоможуть запобігти виникненню пожежі; правила поведінки під час пожежі; алгоритм дій під час евакуації зі шкільного приміщення. З учнями було проведено мозковий штурм «Бачимо всі ризики», переглянуто відеофільм «Пожежа та її наслідки», а також створено інформаційний буклет-пам'ятку.

Бесіда сприяла розвитку творчого мислення, уяви, пам'яті, вміння поводитися в екстремальних ситуаціях, свідомому ставленню до свого здоров'я та оточуючих, вихованню обережності й ответственности.




 






Немає коментарів:

Дописати коментар