2-Б клас Тиждень безпеки здорового способу життя

 7 квітня 

Челлендж до всесвітнього Дня здоров'я

   Онлайн-марафон "Виховані Розвинені Спортивні Здорові":

Учні 2 -Б класу " Ми за здоровий спосіб життя"


             

                              Курінна Єлизавета

 


Мінаков Георгій

Курінна Єлизавета

 2020-2021н. р.

Тиждень безпеки життєдіяльності з 25 -29 січня на тему

                      « Здоров`я дорожче за золото»

29 січня


 

   Падав ,падав ,падав сніг!                          Сідаймо в санчата,

             Для усіх ,усіх, усіх!                                Щоб стрілою помчати!
              Я лечу, лечу, лечу!                                Хай щоки щипає,мороз жартома!          
             Накатаюсь досхочу!                         Хороша погода! Весела зима!
                                                                                

 

  Білосніжний сніговик!                  Вдягнувшись тепліше,
      Взимку дружимо ми з ним!!!          Морозяним ранком,
                                                                   Надійка   вийшла
                                                                 Кататись на санках.

ТЕМА: Інтерактивне заняття " Хочу бути здоровим."

Мета: розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що — негативно впливає на здоров'я; вчити учнів пояснювати, що таке спосіб життя, розпізнавати корисні і шкідливі звички; сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя; виховувати відповідальність.

Обладнання:  відео ролик про здоров`я, фотоколаж " Хочу бути здоровим"

Очікувані результати: учень/учениця називає правила здорового способу життя; пояснює, що таке спосіб.

Хід заняття

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

1.Бесіда

«Здоров’я для людини — найбільша цінність», — каже народна мудрість. Чому, як ви вважаєте?

— Який вигляд має здорова людина?

— Що означає бути здоровим?

— Що необхідно робити, щоб бути здоровим?

— Що впливає на здоров’я людини?

2.Вправа « Закінчи речення»

Для здоров’я корисно:  багато ___________________; гуляти на __________________________; уживати корисну ________________;

бути _______________ , _______________ ,_________________ .

Слова для довідок: охайним, ввічливим, доброзичливим,їжу, рухатися, свіжому повітрі)

III. Повідомлення теми і мети  уроку

— Сьогодні на занятті ви дізнаєтеся, що таке здоровий спосіб життя.

IV. Вивчення нового матеріалу

1.Мозковий штурм «Що таке здоров’я?»

Коли ми промовляємо  свої вітання один одному, то завжди бажаємо здоров’я, тобто чогось дуже важливого у нашому житті. Що ж таке здоров’я?

2 Перегляньте відео 



       Чи можна відновити те, що вже зруйновано?

       Чи буде це мати той самий вигляд?

       Що легше: запобігти руйнуванню чи відновити?

     Висновок. Зруйнувати значно легше, ніж створити. Дуже важливо зберегти те, що маємо. Від нас самих залежить, що ми оберемо: шлях до здоров’я чи від здоров’я. Поведінка людини, її спосіб життя є дуже важливими, навіть найважливішими, у збереженні здоров’я.


Бесіда

— Що найбільше сприяє збереженню і зміцненню здоров’я?

— Що таке здоровий спосіб життя?

— Чому говорять, що режим — основа здоров’я?

— Що означає правильно харчуватися?

— Як подружитися із фізкультурою і спортом?

— Що означає бути привітними і доброзичливими?

— Які ще корисні звички ви знаєте? Розкажіть про них.

— Що псує здоров’я?

— Яка людина має міцне здоров’я?

VІ.Узагальнення і систаматизація знань

1. Робота над прислів'ями ( З`єднай частини  прислів'я і поясни)

• Здоров’я маємо — не дбаємо,               а злого — уникай»;

• Той здоров’я не цінить, .                          а втративши — плачемо.

«Усе добре приймай,                             хто хворим не був.

VIІ. Підсумок уроку. Рефлексія

1 Бесіда

-         Що важливе ми вивчали на уроці ?

-         Що означає « обирати здоровий спосіб життя»?

-         Що слід запам’ятати ?

-         Які поради ви дасте дорослим для збереження та зміцнення здоров’я?


Немає коментарів:

Дописати коментар